Hrozba se stupňuje, na co čekáme?

 v Jak to vidím já

V obou zemích Československa to vládnoucí elity dotáhly tak daleko, že už samy cítí potřebu se chránit – proto partajničtí šmejdi v obou zemích založili policejní útvary pro potírání terorismu. V Česku i na Slovensku se tyto útvary mají soustředit nikoliv na prevenci islamistických útoků, ale na občany, kteří už se nebojí otevřeně mluvit o nutnosti změn.

Elitáři cítí, že revoluce je nevyhnutelná. Vědí, že jde o logické vyústění vývoje. Jak jí zabránit? Pozatýkáním a následným vězněním lidí, kteří prohlédli a jsou politicky aktivní mimo oficiální politickou scénu.

Až dosud jsme jednotného postupu nebyli schopni, měli bychom ale uvážit, že máme možná jednu z mála posledních příležitostí. Protože i my, členové hnutí Českoslovenští vojáci v záloze, tvoříme protiváhu současného parazitického, zvrhlého, násilnického systému, který pod vlajkou NATO vytrvale směřuje k válce s Ruskem. Jako jednotlivci tudíž patříme mezi ty osoby, které mají být sledovány a v příhodný okamžik následně pozatýkány.

Blízká budoucnost nabízí jen dvě alternativy. Buď mnozí z nás jednoho dne potichu zmizí a zločinci budou mít „klid na práci“ (nebuďme naivní, zátah nepotrvá ani hodinu a policejní služebny a cely předběžného zadržení nás budou plné, pro veřejnost se vysvětlení najde v zásadě jakékoliv a jednotlivé případy nebudou mít vzájemnou souvislost), nebo spojíme síly a organizovaným tlakem docílíme nezbytných změn.

Vtažení našich zemí do války je nepředstavitelná a nepřijatelná eventualita. Pro desítky či stovky jedinců jistě úžasný byznys, pro ostatní ale jen utrpení, bída a smrt. Jejich tučná konta vyvážená desítkami milionů našich mrtvých. Že by to při současném způsobu vedení válek byly především civilní oběti, tedy naše ženy a děti, asi netřeba nijak zdůrazňovat.

Za mne zbývá eventualita jediná. A ta jediná nemusí nikoho bolet.

Repro: inzerát z časopisu Areport Ministerstva vnitra ČR. „Vojenské zpravodajství hledá v rámci plnění vládního úkolu k zabezpečení vybudování schopností kybernetické obrany ČR specialisty v oboru IT.“ 

Nejnovější články

Zanechat komentář

Napište nám

Cítíte-li potřebu spojit se s námi, využijte tento jednoduchý kontaktní formulář. Díky.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt