Mise splněna, teď je to na vás!

 v Nezařazené, Videa

Poradní ohně Československých vojáků v záloze proti válce plánované velením NATO,

1.-3. května 2015, Strachotín na Moravě.

Nejnovější články
Showing 6 comments
 • Zvonik

  Zdravím vás všechny záložáky. Stránky jsem objevil 5.května 2015.
  Jsem totéž, co vy. U mě to bylo ŠDZ Kroměříž ještě za fronťáka Maťašáka. A následně Janovice nad Úhlavou. Obojí hloubkový průzkum s konečnou plánovanou důstojnickou hodností. Dnes jsem v armádě ovšem nepoužitelný pro ročník narození 1954, ale kdybych měl i jako mladší bojovat za zájmy dnešní České vlády a jejího velitelství pod vlivem NATO, musel bych se nejdřív pozvracet a asi bych pak začal bojovat na té správné straně s výsledkem, že bych byl zastřelen americkými vlezdořiťovci. V KSČ a politice jsem nikdy nefiguroval.

 • Pavel

  Stranky som objavil az dnes, t.j.6.5.2015, tiez uz niesom vedeny v radoch ‚zaloziakov‘, lebo som rocnik 1953, ale myslim, ze by som bol este uzitocny. V r.1987 som vystupil z KSC, kam ma naverbovali v case ZVS. Bol som mlady a nerozvazny, ale ked som videl, co sa deje, zavcasu som vystupil aj ked som mal uz rodinu v tom case. Uz som to dalej nezvladal. Co sa deje dnes je nieco obdobne, mozno este horsie, bohuzial.

 • Bru

  Sice voják, ale štáckrypl dle VK neschopen 1-10, ne strážní jednotky ale spojař na RDM 10:-)))
  to by se mnou vyhráli.. Naštěstí držím slovo, svou přísahu jsem dal komoušum, na který jsem kálel a kálím dál.
  Časem jsem zjistil že všechno pruhované není svaté, ba co říct, je to kolikrát větší ksindl než rudé!! Jsem s váma, knížku ještě mám v šuplíku, ale nevěřím, že bych se nechal naverbovat za pruhovanou ideu zmrdů!

 • quido

  Když budou mobilizovat asi se tě ptát nebudou, komu jsi přísahal. Je mi z toho všeho na blití, překrucování historie, totální vymývání mozků dětem a mladé generaci. Je třeba s tím konečně něco dělat, nebo se necháme oblbovat ČT ?

 • Shaman

  Ahoj chlapci, už v roce 1999 po ostudném napadení Jugoslavie, jsem napsal tehdejšímu ministru obrany Vetchému, že s takovou armádou už nechci mít nic společného. Vojska Nato jsem nazval polofašistickou a teroristickou organizací, vrchního velitele Havla válečným štváčem a zločincem. Bohužel současné dění mi dává za pravdu. Naši představitelé zcela bezostyšně podporují ryzí fašismus na Ukrajině. Během mojí základní voj. služby jsem absolvoval poddůstojnickou školu a byl vycvičen jako velitel 122mm raketometu. Je mi špatně když vidím, že i tyto zbraně nasazuje Kyjevská chunta proti svým vlastním občanům na Donbasu. Je mi jasné, že tohoto by byli schopni i naše zrůdy typu Kalouska, Švancenberka apod. proti nám, kdyby jim šlo o koryta.

 • Josef Fichtner

  Zdravím Vás všechny záložáci,kteří jste se přihlásili k Této krásné myšlence.Je mi už 72 roků,byl jsem důstojník v záloze,z vojenské základní služby mi zbyla jenom vojenská knížka.Ted už ji ukazuji jen vnoučatům.První rok jsem byl ŠDZ v Novém Mestě nad Váhom v roce 1961 a druhý rok v Milovicích u spojovacího praporu jako velitel čety.Náš ročník zažil Berlínskou krizi i Kubu.Tehdy to bylo opravdu na spadnutí.Všichni co jsme sloužili tyhle roky o tom můžeme povídat!Ti všichni co tolik volají po NATU ať se podívají do očí svých dětí,vnoučat a svých blízkých.Tam se zračí všechno pro co jsme my přísahali věrnost republice i když tehdy byla socialistická.Já jsem v roce 1969 položil partajnickou knížku a mohu povídat o tom co jsem si proto užil.Ale to, co nyní provádějí pluky benderovců na Ukrajině, masakrují civilní obyvatele,děti,staré lidi,to je jen opakování toho,co prováděli ve 2.světové válce. Válečné konflikty ,vraždění a masakrování lidí v  celém světě všude s pomocí USA,z toho je clověku jen na zvracení a Ti naši mocipáni jim ještě přizvukují.
  Zvedám ruku za tuto správnou věc a jsem hrdý na to že jsem Čech a této vlasti jsem přísahal věrnost.
  Ještě jednou pozdrav Vám všem. Josef

Zanechat komentář

Napište nám

Cítíte-li potřebu spojit se s námi, využijte tento jednoduchý kontaktní formulář. Díky.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt