Proč? Proto!

 v Videa

Téma občanské války na Ukrajině, kde vláda už roky vraždí vlastní lidi, nějak ustoupilo do mediálního pozadí, potlačeno ponejvíc Babišovými skandály a Sobotkovými veletoči. Rád bych proto připomněl jedno video, které jste možná viděli, možná ne. Upozorňuji, že jsou to záběry drastické a dechberoucí.

Autentičnost a naléhavost těch záběrů vás nepochybně šokuje, tak jako tenkrát mne. A i ten největší hlupák, který nás nešetří urážkami a bezdůvodnou kritikou, z nich pochopí, proč tu jsme a proč jsme jako Českoslovenští vojáci v záloze vznikli a proč se sdružujeme. Je to proto, aby se nic podobného u nás nestalo! Je to proto, že jsme ve střehu a bůh ví, že dřív, než na kterékoliv z našich měst dopadne první bomba, zemře každý jeden politik, který o rozpoutání války dlouhodobě a nepokrytě usiluje.

Politici si totiž musejí konečně uvědomit, že jsme občané, nikoliv poddaní, a že oni nejsou elita, ale pouze dočasně zvolení zástupci.

To oni se zodpovídají nám, zatímco my se rozhodně nezodpovídáme jim, ale jen a pouze našim blízkým – rodičům, dětem, přátelům a sousedům. To pro ně tu jsme.

Konec hlášení.

Nejnovější články

Zanechat komentář

Napište nám

Cítíte-li potřebu spojit se s námi, využijte tento jednoduchý kontaktní formulář. Díky.

Nejde přečíst? Změnit text. captcha txt